PRZEGLĄD NAJMODNIEJSZYCH DYWANÓW DO POKOJU DZIECKA
PRZEGLĄD NAJMODNIEJSZYCH DYWANÓW DO POKOJU DZIECKA
PRZEGLĄD NAJMODNIEJSZYCH DYWANÓW DO POKOJU DZIECKA

PRZEGLĄD NAJMODNIEJSZYCH DYWANÓW DO POKOJU DZIECKA

04-06-2019

Jaki dywan do pokoju dziecka?

Pokoje dziecięce rządzą się własnymi prawami, tam wszystko może się wydarzyć, dywan, który wybierzemy, musi być na to gotowy. Postawmy więc na funkcjonalność. Wybierzmy dywan z tworzywa sztucznego, najlepiej z krótkim włosiem, gdyż łatwo będzie nam go utrzymać w czystości, a naszemu dziecku nie będzie on przeszkadzał w zabawie. Ponieważ dzieci lubią bawić się na podłodze zadbajmy o odpowiednią grubość i gęstość dywanu, tak by stanowił odpowiednie zabezpieczenie przed chłodną podłogą. Postawmy też na dywan oryginalny, kolorowy, zgodny z zainteresowaniami dziecka. Jeżeli odpowiednio dobierzemy wzór, dywan stanie się świetnym dopełnieniem wystroju pokoju.

Jaki dywan dla dziewczynki?

Dzieci mają przeróżne zainteresowania. Nie popadajmy w stereotypy i nie wybierajmy wzoru poprzez łatwe skojarzenia. Różowy dywan w księżniczki może nie zadowolić naszej córki, choć i takie znajdują się w bogatym asortymencie producentów. Dużą popularnością wśród małych klientek cieszą się dywany z motywami zwierzęcymi, kwiatowymi a także dywany z ulubionymi postaciami bajkowymi. W kolorowych pokojach dziecięcych pięknie prezentują się też dywany jednolite, dobrze dobrane do reszty wystroju. Jeżeli tylko jest taka możliwość najlepiej skonsultować to z dzieckiem; pamiętajmy w pokoju dziecięcym elegancja i gust nie są najważniejsze, a wystrój na ogół jest tymczasowy, więc nie ma o co kruszyć kopii.

dywany

Jaki dywan dla chłopca?

 Chłopcy z reguły nie przywiązują dużej wagi do wystroju wnętrza, ale będą zachwyceni jeżeli dywan będzie mógł dołączyć do ich zabawy. Z pewnością mali rajdowcy docenią dywan z trasą samochodową dla resoraków lub dywan – boisko, na którym rozegra się niejeden ważny mecz. Dywany kolorowe z dużą ilością wzorów, świetnie tuszują ewentualne plamy i zabrudzenia, których z pewnością nie unikniemy w pokoju małego mężczyzny.
dywany

 Linki do przedstawionych dywanów:

1. Dywan Różowy (4901A) - klik

2. Dywan Biały (4806A) - klik

3. Dywan Różowy (4806A) - klik

4. Dywan Jasnoszary (4919B) - klik

5. Dywan Zielony (4919B) - klik