O firmie

Firma HMM rozpoczęła swoją działalność w 1999r. Od początku swego istnienia specjalizowała się w artykułach wyposażenia wnętrz. W oparciu o polski kapitał oraz dzięki dbałości o klienta, współpracy z rzetelnymi kontrahentami i wyczuleniu na potrzeby wciąż zmieniającego się rynku, stale umacnialiśmy swoją pozycję w branży.

W  2007r. , idąc z duchem czasów, rozszerzyliśmy działalność o sprzedaż on- line.  Nasz sklep internetowy znajdą Państwo pod adresem https://gardidekor.pl. W tym samym roku rozpoczęliśmy także sprzedaż hurtową tapet, importując je bezpośrednio z Niemiec i Chin, co pozwoliło zaopatrywać w ten asortyment wyspecjalizowane sklepy w Polsce. W 2009r. zostaliśmy certyfikowanym dostawcą tapet do sieci marketów budowlanych Bricomarche.

Stabilność firmy i stały rozwój pozwoliły na kolejny krok w przód. W 2010r. rozszerzyliśmy rynek  zbytu o hurtową sprzedaż karniszy i rolet na terenie Niemiec, a niedługo potem rozpoczęliśmy w Niemczech sprzedaż on-line.

Wciąż rozrastająca się firma, wymusiła na nas zmianę lokalizacji. W 2013r.  zakupiliśmy tereny przemysłowe wraz z magazynami nieopodal Sycowa, wybudowaliśmy funkcjonalny biurowiec i od tego momentu siedziba firmy mieści się pod adresem: Działosza 34D 56-500 Syców. Chcąc utrzymać swą dobrą pozycję na rynku, stale uatrakcyjniamy naszą ofertę o nowy asortyment. W 2014r. rozpoczęliśmy bezpośredni import  dywanów z Turcji, dwa lata później rozpoczęliśmy import i sprzedaż wysokiej jakości chodników podgumowanych produkcji greckiej. W 2018 roku poszerzyliśmy nasz asortyment o wycieraczki produkcji belgijskiej, których jesteśmy bezpośrednim importerem.
Obecnie jesteśmy w trakcie rozbudowy firmy, tak by warunki lokalowe mogły sprostać wciąż rozszerzającej się działalności firmy. Na terenie zakładu powstaje nowa hala magazynowa wraz z biurowcem o powierzchni 1500m². Ta inwestycja to dla firmy nowe możliwości rozwoju, pozwoli zwiększyć skalę sprzedaży i uatrakcyjnić ofertę dla klienta.

Atutem naszej firmy jest szeroka i wciąż unowocześniana oferta asortymentowa wysokiej jakości, która zapewnia nam stabilną pozycję na rynku od wielu lat. Jeśli dodamy do tego dobrą logistykę i profesjonalną kadrę, to otrzymujemy wynik, na którym nam najbardziej zależy – satysfakcję klienta. Dbając o dobro klienta, współpracujemy tylko z rzetelnymi podwykonawcami, a solidna praca, terminowość i stabilność finansowa to dobre prognozy na przyszłość. Jesteśmy firmą ukierunkowaną na rozwój i długofalową współpracę z naszymi partnerami i klientami.